Merhaba!

1998 Yılından beri bizlere güvenen ve uzmanlık gerektiren alanlarda hukuki desteğimizi alan tüm müvekkillerimize teşekkür ederiz. Müvekkil odaklı, dürüst ve titiz çalışmalarla önemli hukuk branşlarında yıllar içerisinde uzmanlaştık ve önemli başarılara sizlerle birlikte ulaştık.

Hukuki savunmaya sık sık ihtiyaç duyulan Gayrimenkul Hukuku, bugüne dek en çok çalıştığımız ve dava kazandığımız uzmanlık alanlarımızdan biri olmuştur. En çetin mücadelelerimizi, zorluk derecesi yüksek gayrimenkul davalarında verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Bunun yanı sıra, yabancı yatırımcıların ülkemizde gerçekleştirdikleri projeler için onlara kapsamlı yatırım danışmanlığı sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Ekibimize yıllar içerisinde katılan tecrübeli avukat ve danışmanlarla Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku, İş Hukuku, Yabancılar, Vatandaşlık Hukuku, Miras Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında değerli çalışmalar icra ettik. Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına yüksek kalitede hizmetler sunarak olumlu sonuçlar elde ettik.

Tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, sizi dinleyen, anlayan ve hukuki sorunlarınıza yenilikçi çözümler sunan bir hukuk ekibi olarak çalışmaktayız. Temsil ettiğimiz tüm müvekkillere yüksek kalite ve yeterlilikte hizmet sunmak için ülkemizde ve dünyadaki son hukuki ve sektörel gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu şekilde, iş dünyasında oluşabilecek risklere karşı koruyucu avukatlık hizmeti sunabilmemiz ve olası zararlardan sizleri korumamız mümkün olmaktadır.

Siz değerli müvekkillerimizin hukuki meselelerini hızlı ve maliyet azaltıcı bir şekilde çözmek en önemli amacımızdır. Bireysel ve kurumsal müvekkil ayrımı gözetmeksizin, tüm beklentilerinizi karşılayan hukuk ve yatırım danışmanlığı hizmetleri sunmaya bundan sonra da devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Avukat H. Mehmet BAYKURT