İşe Alım

Değerli Meslektaşlarımız,

Baykurt Hukuk Bürosu, dinamik ve başarma arzusu olan avukatlara sektörel uzmanlık kazandıran bir kariyer yolculuğu sunmaktadır.

Bize ulaştıracağınız özgeçmişleriniz kıdemli avukatlarımız tarafından titizlikle incelenir. Uygun adaylar tek tek belirlendikten sonra mülakata davet edilirler. Yeni mezunların yanı sıra deneyimli adaylar da mülakata alınır ve yetkinlikleri belirlenir.

Beğenilen adaylar bir sonraki mülakata davet edilerek ofis yönetici ortaklarıyla görüşme gerçekleştirirler. Tüm mülakatlardan başarıyla ayrılan adaylara hukuk ekibimizin değerli bir üyesi olma fırsatı sunulur.

Sizleri, dinamik ekibimize katılmaya davet ediyoruz. Başvuruda bulunmak için özgeçmişinizi ön yazı ile birlikte info@baykurthukuk.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Yasal Staj

Stajyer avukatların mesleki gelişimi bizim için çok önemlidir. Stajyer avukatların avukatlık ruhsatını almadan önce büromuzda çeşitli projelerde çalışmalarını sağlarız. Dava dilekçesi ve sözleşme yazma becerilerini kıdemli avukatların rehberliğinde geliştiririz. Resmi dairelerde işlem yapma yöntemlerini onlara gösterir, temel hukuk süreçlerini uygulamalı olarak öğretiriz.

Staj döneminde hukuk büromuzda yüksek performans gösteren stajyer avukatlar, ruhsatlarını almalarını takiben büromuzda çalışmaya devam etmek isterlerse bundan memnuniyet duyarız.

Yasal stajınızı büromuzda tamamlamak ve başvuruda bulunmak için özgeçmişinizi ön yazı ile birlikte, info@baykurthukuk.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.